top of page
CONCERT: GO_A (UA)
CONCERT: GO_A (UA)

Sun, 29 Oct

|

Plan B

CONCERT: GO_A (UA)

Doors 6 PM Music on stage from 9 PM 18+ (13+ w/ legal guardian)

Registration is closed
See other events

Time & Location

29 Oct 2023, 19:00

Plan B, Norra Grängesbergsgatan 26B, 214 50 Malmö, Sweden

About the event

Хітмейкери електро-фолку Go_A презентують свій абсолютно новий сингл "Русалочкі". Після виходу минулорічного синглу "Калина" , та нещодавнього виступу на Євробаченні в Ліверпулі шанувальники дуже чекали почути український гурт у своєму новому репертуарі. Прекрасна історія, що пояснює походження пісні, робить цей реліз ще більш особливим.

Русалка – образ з української міфології. Багато років тому солістка гурту Go_A Катерина Павленко (monokate) взяла участь у фольклорній експедиції, де познайомилася з літніми жінками, яких переселили зі своїх домівок у Чорнобильській зоні через аварію на станції. Ті бабусі показали Каті чарівний ритуал - проводи Русалок. Цей досвід дуже надихнув Катю, і одного разу вона написала «Русалочкі». Ця пісня про те, як опинитися у світі, де людина назавжди втратила свій дім. Історія про внутрішню боротьбу людей які намагаються жити в новій реальності втративши своє минуле назавжди.

Сингл "Русалочкі" вийшов разом з кліпом, який знімали в Києві під час ракетного удару. Звуки тривог і вибухів доносилися з усіх боків, поки група працювала на знімальному майданчику. Літні жінки на відео – хранительки українського фольклору з ансамблю «Берегиня» з селища Козацьке Чернігівської області, які перебували під російською окупацією у Північній частині України у 2022 році. Незважаючи на величезну небезпеку і довгий шлях, ці бабусі із задоволенням взяли участь у відеозйомках. Ці жінки, які є свідками двох жахливих війн є символом стійкості українського народу, який залишається на своїй землі і зберігає свої традиції попри будь-які обставини. Історія "Русалочкі" завжди актуальна і присвячена кожній людині на нашій планеті, яка шукає своє місце в Світі.

Share this event

Joining our newsletter will give you access to free tickets, presale announcements, and updates on our latest events.

bottom of page